Віряни влаштували масове купання проти коронавірусу в цілющому джерелі під Львовом

Віряни влаштували масове купання проти коронавірусу в цілющому джерелі під Львовом
Віряни влаштували масове купання проти коронавірусу в цілющому джерелі під Львовом

Попри складну ситуацію з коронавірусом у Львові, чимало людей не дотримуються карантинних обмежень. Близько сотні людей у неділю, 28 червня, влаштували масове купання у невеликому джерелі в селі Новосілки біля Раковця, що за 15 км від Львова.

Об этом сообщает FLB

Про це повідомляє Релігійна правда.

На відео, яке на своїй сторінці у Facebook опублікував Віктор Католик, видно, що люди ходять босоніж у воді та вмиваються.

Усі учасники масового заходу перебували без масок та не дотримувалися дистанції.

За місцевим повір’ям, крижана вода у джерелі цілюща, і, щоб повністю оздоровитися, необхідно пройти у воді 12 кіл.

Поряд з джерелом розташований храм Святих Мучеників Маккавейських УГКЦ.

Зазначається, що у Львівській області під час карантину не дозволено збиратися групами понад 10 людей. За порушення карантину передбачено 17 тис. грн штрафу.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/391220-virjani_vlashtuvali_masove_kupannja_proti_koronavirusu_v_tsiljushchomu_dhereli_pid_ljvovom”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top