Школа молодого депутата у Житомирі – реальний шанс стати депутатом

«Народний контроль» розпочинає регіональний освітній проект підготовки молодих лідерів  до роботи в органах  місцевого самоврядування.

Школа молодого депутата діятиме впродовж місяця в Житомирі і передбачає курс лекційно-практичних занять для молодих громадських активістів. Лектори – авторитетні політичні постаті державного масштабу: харизматичні  народні депутати, політтехнологи, відомі громадські діячі.

«Ми орієнтуємося на молодих і активних людей, які готові працювати на благо громади. «Народний контроль» готує молоді кадри до політичної роботи. Ми формуємо команду, з якою працюватимемо надалі в місцевих радах. Школа молодого депутата – це реальний шанс взяти участь у місцевих виборах в команді «Народного контролю» та з отриманими знаннями стати депутатом районної ради», - коментує Світлана Пахольчук, голова обласної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль».

Житомир.info: Школа молодого депутата у Житомирі – реальний шанс стати депутатом

Світлана Пахольчук

У програмі курсу йтиметься про шлях від громадського діяча до політика, про перспективи молоді в політиці та технології у виборчий період.

«Проект стартує 25 серпня 2015 р., завершення курсу – 17 вересня. Слухачі курсу отримають сертифікати про проходження курсу в Школі молодого депутата.

«Кращих слухачів курсу ми запрошуємо в команду «Народного контролю», - підкреслила Світлана Пахольчук.

 Для реєстрації надсилайте заявки на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., або телефонуйте 093-34-06-701, 093-189-09-41.

Житомир.info: Школа молодого депутата у Житомирі – реальний шанс стати депутатом

Прес-служба обласної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»

http://www.zhitomir.info/news_149797.html

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top