В Олевську діти "догралися" з сірниками до пожежі

18 серпня о 14:06 на пункт зв’язку 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Олевськ надійшло повідомлення про пожежу у приватній цегляній господарській будівлі, що розташована на одній із вулиць районного центру.

По прибуттю чергового караулу вогнеборці до місця виклику було встановлено, що вогнем охоплено дах споруди. Зусиллями бійців ДСНС пожежу було швидко локалізовано та о 16:00 – повністю ліквідовано. Вогнем знищено покрівлю. Загиблих і травмованих не виявлено.

Зі слів власника споруди пожежа сталася через дитячі пустощі з вогнем. Його 10-ти річна донька залишилась сама вдома. Разом із друзями, яких вона покликала в гості, дівчинка почали гратися у літній кухні сірниками, що  і стало причиною лиха. Про це згодом донька і розказала батькові.

http://www.1.zt.ua/news/rizne/v-olevsku-diti-dogralisya-z-sirnikami-do-pozhezhi.html

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top