В Житомирі гурт «Скрябін» виступив із новим вокалістом. ФОТО та ВІДЕО

В Житомирському драмтеатрі концерт гурту «Скрябін» 7 вересня зібрав аншлаг. Традиційно послухати пісні Кузьми зійшлося багато молоді, дехто приходив усією родино та навіть з дітьми. Серед присутніх був навіть заступник голови Житомисрької ОДА Ярослав Лагута, а також інші представники влади міста й області, активісти, культурні діячні.

Організатори концерту запросили на захід військовослужбовців, які наразі проходять лікування в Житомирському військовому госпіталі й десантників 95 бригади.

З ними особисто привіталися учасники гурту, а гітарист Олексій Зволинський потис руку бійцям, а по завершенню концерту подарував свою футболку. Бек-вокалістка Ольга Лізгунова зі сцени наголосила, що Кузьма дуже любив та поважав військових, допомагав їм, а ще вона зауважила, що на концерті його памяті ніхто не має права сумувати, а от співати, танцювати й веселитися – це те, що треба.

Розпочався концерт із привітання Юлії Карпової та Дмитра Єгорова. Саме ці радіоведучі з Житомира у серпні встановили національний і світовий рекорд і були в прямому ефірі на радіо «S.R.A.K.A» 58 годин 40 хвилин. Відповідний документ, що засвідчує це, вони продемонстрували житомирській публіці і подякували за підтримку.

Серед глядачів Карпова розіграла кілька плакатів із автографами музикантів. Для цього усім бажаючим необхідно було виконати фрагмент композиції з репертуару «Скрябін». Виявилося, що краще ці пісні знає дітвора, при чому деякі дивували відверто дорослими тестами, а інші - буквально підривали зал своїм виконанням патріотичних пісень Кузьми.

Юлія наголосила, що кожен з глядачів фактично виступав на розігрів у легендарного гурту.

Далі концерт продовжили самі музиканти разом із новим вокалістом Євгеном Толочним, а Оля «Шпрот» всіляко допомагала йому заводити публіку.

На «біс» «Скрябін» виконали ще кілька знайомих хітів.

http://www.1.zt.ua/news/kultura/v-zhitomiri-gurt-skryabin-vistupiv-iz-novim-vokalistom-foto-ta-video.html

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top