На Прикарпатті на заводі стався викид хімікатів

У місті Калуш Івано-Франківської області на заводі “Карпатнафтохім” стався викид газоподібної речовини.

Об этом сообщает ПОЛИТМИКС

Про це у вівторок, 23 лютого, інформує місцеве видання “Галка”.

На заводі напередодні стався викид газів без горіння на сушильній вежі з виробництва вінілхлориду. Загрози для населення немає.

В управлінні цивільного захисту Івано-Франківської ОДА повідомили, що в результаті спалаху одна особа травмувалася, вона звернулася до лікувального закладу з термічними опіками пальців верхніх та нижніх кінцівок. Стан легкий.

Рятувальні підрозділи до ліквідації наслідків викиду не залучалися. Наразі ситуація вже під контролем.Джерело статті: “https://factor-news.info/na-prykarpatti-na-zavodi-stavsya-vykyd-himikativ/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top