Верховна Рада запустила опитування про скорочення кількості нардепів

Скорочення нардепів підтримало 81% людей, які брали участь в опитуванні

Верховна Рада України у своєму Telegram-каналі запустила опитування про те, чи варто скоротити кількість народних депутатів із 450 до 300.

Об этом сообщает THE Лядов

На момент публікації новини в опитуванні взяло участь 3774 людини. З них 81% підтримали скорочення, 16% виступили проти, а 3% ще не визначилися.У серпні 2019 року президент Володимир Зеленський вніс законопроєкт №1017, який пропонує скоротити кількість народних депутатів до 300 та обирати їх за пропорційною системою.

16 грудня 2019 Конституційний Суд України дійшов висновку, що законопроєкт відповідає Конституції, але з деякими зауваженнями. Зокрема, КСУ зазначив, що, зменшуючи склад ВРУ до 300 нардепів, парламент не вносить пропорційних змін до інших положень Конституції, де йдеться про певну кількість депутатів.

4 лютого 2020 року Верховна Рада ухвалила в першому читанні президентський законопроєкт. Для ухвалення законопроєкту Верховною Радою в цілому потрібна конституційна більшість – 300 голосів.

14 січня 2021 року Комітет Верховної Ради з питань правової політики рекомендував парламенту ухвалити в цілому законопроєкт про скорочення чисельності парламенту.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/verhovna-rada-zapustila-opituvannja-pro-skorochennja-kilkosti-nardepiv-1535666.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top