В Одесі на стоянці згоріли автобуси і евакуатор

В Одесі на стоянці згоріли автобуси і евакуатор


У Приморському районі Одеси вночі на автостоянці загорілися два автобуси і евакуатор. В результаті опіки отримав чоловік, повідомляє регіональне управління ДСНС, інформує UAINFO.org.

Об этом сообщает Слон


Інформація про спалах на території автостоянки в провулку Газовому була отримана о 3:08 ночі. На місці рятувальники з’ясували, що загорілися два автобуси VanHoolі та евакуатор Volkswagen. Пожежа була локалізована о 3:26 і повністю ліквідувана о 03:50 на площі 22 кв. м."Внаслідок пожежі пошкоджено салон та моторний відсік одного автобуса на площі 15 кв. м, салон другого автобуса на площі 5 кв. м та салон вантажного автомобіля на площі 2 кв. м. Внаслідок пожежі отримав незначні опіки верхньої кінцівки чоловік 1965 р н., який після надання медичної допомоги від госпіталізації відмовився", — йдеться в повідомленні.


До ліквідації пожежі залучалися 11 осіб і три одиниці техніки. Причина загоряння та завдані збитки встановлюються.Джерело статті: “http://novostiua.org/news/1156833-v_odesi_na_stojantsi_zgorili_avtobusi_i_evakuator”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top