До Мінська напередодні акції протесту стягують силовиків з автоматами і бронетехніку: відео

В Мінську в неділю, 18 жовтня, пронується проведення чергового маршу проти диктатури і насильства в Білорусі. Влада країни вже почала стягувати в центр міста озброєних силовиків і військову техніку.

Об этом сообщает Преступная Россия


Про це повідомили в Telegram-каналі The Village Беларусь.


Станом на 12:00 колони військової техніки помітили біля Стели, силовики направлялися у напрямку до центра міста і невдовзі зайняли площі в центрі Мінська.
Також в мережі показали спецпризначенця, який озброєний автоматом розгулював у магазині.Протестні заходи сьогодні заплановані і в інших містах Білорусі: Барановичі, Бобруйськ, Борисов, Брест, Вітебськ, Гомель, Гродно, Жлобин, Жодіно, Ліда, Мінськ, Могильов, Мозир, Молодечно, Новополоцьк, Орша, Пінськ, Слуцьк, Солігорськ і багато інших, повідомили в Telegram-каналі NEXTA Live.


Як повідомляв "Апостроф", 17 жовтня в Мінську пройшли жіночий і студентський марші солідарності. Силовики під час акції затримали близько 40 осіб, серед яких і засновник відомої ІТ-компанії Bamboo Group Владислав Герчиков.


Додамо, що 15 жовтня в Мінську на марш солідарності вийшли люди з інвалідністю. Силовики почали хапати навіть їх — відомо про затримання кількох людей, серед яких адвокат Бюро з прав інвалідів Алег Граблевський.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2020-10-18/v-minsk-nakanune-aktsii-protesta-styagivayut-silovikov-s-avtomatami-i-bronetehniku-video/212152”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top