У Мінекономіки заявили, що Україна годує 150 мільйонів людей у ??світі

У Мінекономіки заявили, що Україна годує 150 мільйонів людей у ??світі


Як передає "Укрінформ", Україна забезпечує продовольчими товарами 150 млн осіб у всьому світі і має потенціал подвоїти ці обсяги, інформує UAINFO.org.

Об этом сообщает Сергей Доренко


"Ми підраховували — і це було підтверджено джерелами міжнародних розрахунків, — що Україна годує 150 млн населення, при власному населенні трохи більше 40 млн. Можливість збільшити цю цифру вдвічі — це реально досяжно", — заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький під час онлайн-брифінгу з нагоди Всесвітнього дня продовольства.Для цього нашій країні потрібна інтеграція світових технологій у виробництво, залучення інвестицій, адже, наприклад, зрошення вимагає істотного фінансування. А найважливіше, Україні необхідна інтеграція в міжнародні ланцюги поставок.


"Що ми побачили в цьому році? Перша реакція в багатьох країнах на карантин була — закритість, що є дуже негативом, з точки зору забезпечення продовольством населення світу. Так склалося, що без активної міжнародної торгівлі неможливо забезпечити фізично продовольством усе наше багатомільярдне населення", — підкреслив Висоцький.


У цих умовах Україна зробила максимум, щоб не зупинити поставки: "Вона залишилася надійним партнером у забезпеченні тих країн, які потребують продовольства".Джерело статті: “http://novostiua.org/news/1138390-u_minekonomiki_zajavili_shcho_ukrajina_goduje_150_miljjoniv_ljudej_u_sviti”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top