Моряків з Криму врятували з нігерійського полону


Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова розповіла про звільнення кримських моряків з полону, в якому їх утримували нігерійські пірати протягом практично півроку.

Об этом сообщает Политика

Подробиці були озвучені в ході брифінгу. У травні нігерійські пірати захопили членів екіпажу суден RIO Mitong і Djibloho. Серед них виявилися три кримчанина: Олексій Перфильєв, Валентин Нечай і В’ячеслав Сечин. На початку жовтня стало відомо, що заручників вдалося звільнити.

«Їхнє звільнення стало можливим завдяки скооперованим зусиллям як офіційних, так і неофіційних, приватних осіб. Протягом тривалого часу наше посольство в Нігерії і наше посольство в Камеруні, що представляє інтереси Росії за сумісництвом в Екваторіальній Гвінеї, підтримували регулярний зв’язок з міністрами закордонних справ цих країн, керівниками їх силових міністерств і відомств, а також з представниками спецслужб. Тим самим створювалися необхідні умови для безпечного звільнення з полону наших співвітчизників», — підкреслила Марія Захарова.

Вона зазначила, що найближчим часом моряки будуть доставлені додому.

«До останнього вони перебували в місті Калабар в Нігерії. Туди поїхав у відрядження один з дипломатів посольства Росії в Нігерії. Російське дипломатичне представництво в Абуджі та Яунде, разом з нігерійською і еквато-гвінейською владою, а також представниками судновласника оперативно вирішували практичні питання авіаперельоту моряків спочатку з Калабара в столицю Екваторіальної Гвінеї Малабо, а потім рейсом, наданим урядом Екваторіальної Гвінеї в Краснодар. За останніми даними сьогодні-завтра вони вилетять на батьківщину», — розповіла представник МЗС Росії.

Вона також зазначила, що самопочуття моряків — добре.

«Стан їх здоров’я оцінюється як задовільний і таким чином підійшла до кінця драматична історія перебування моряків у піратському полоні», — підсумувала Марія Захарова.


Джерело статті: “http://newformat.info/socium/moryakiv-z-krimu-vryatuvali-z-nigerijskogo-polonu/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top