"Все ще попереду": білоруський політик спрогнозував подальший розвиток подій у країні

"Все ще попереду": білоруський політик спрогнозував подальший розвиток подій у країні

У разі перемоги на виборах 9 серпня, президент Білорусі Олександр Лукашенко вперше не матиме легітимності всередині країни.

Об этом сообщает Русский репортер

Таку думку висловив білоруський опозиційний політик Анатолій Лебедько.

"Особливість цієї виборчої кампанії в тому, що Лукашенко не входив до трійки її найбільш популярних учасників", – зауважив опозиціонер.

"Якби у нас були вибори, на жаль, у нас цього немає, і ми вживаємо слова "політична виборча кампанія", то Лукашенко програвав би і Бабарику, і Цепкалу, і Тихановському", – запевнив він.

За словами Лебедька, ще одна з особливостей нинішньої президентської кампанії в Білорусі – самоорганізація протестного руху. Незважаючи на те, що жодна опозиційна політична сила не закликала громадян до протестів через відмову в реєстрації "важковаговиків" кампанії, "люди вийшли самі".

"Я думаю, все ще попереду. Навіть якщо штаби не можуть безпосередньо закликати до вулиці, Лукашенко вже зробив, щоб ця вулиця мала місце бути. Тому що багато хто розглядає це як громадянський обов’язок", – підкреслив Лебедько.

"9 серпня нічого не вирішиться. Лукашенко, швидше за все, вшосте призначить себе президентом, але вперше він не матиме внутрішньої легітимності. Більшість громадян не визнає його як президента. Протистояння однозначно триватиме", – спрогнозував опозиціонер.


Джерело статті: “http://ua.today/news/world/vse_she_poperedu_biloruskij_politik_sprognozuvav_podalshij_rozvitok_podij_u_krayini”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top