Першу відремонтовану ділянку вулиці Богдана Хмельницького відкриють у серпні

Вулицю Богдана Хмельницького після ремонту відкриватимуть у два етапи: у серпні відкриють ділянку від Промислової до Волинської, а у вересні – до вул. Механічної. Ремонт на цій вулиці розпочали на початку травня цього року. Там вже встигли прокласти водопровід від вул. Промислової до Алмазного заводу і дозволили проїзд транспорту по тимчасовій дорозі.

Об этом сообщает Устав

Зараз активну роботу компанія «Онур» проводить на ділянці від «Алмазінструменту» до вул. Механічної. Тут працювати важко, бо змушені забезпечувати рух транспорту для підприємств, які поруч працюють, а також через колектор. «Є глибокі інженерні мережі – це колектор загально-сплавний, який потрібно замінити, і підключити до чинної мережі. Глибина його залягання у цьому місці досить глибока десь 7-8 метрів», – розповів інженер компанії «Онур» Віктор Онищук.

Після ремонту на вулиці замінять тротуари, облаштують кишені для громадського транспорту та місця для парковки автівок, а також прокладуть велосмуги. Вулицю Б. Хмельницького будуть відкривати поетапно. У серпні проїзною стане ділянка від Промислової-Опришківської до вул. Волинської, а у вересні – до вул. Механічної.

«За неповних два місяці я бачу дуже серйозні зрушення. Ми взагалі планували окремими чергами від Промислової до «Алмазінструменту» від «Алмазінструменту» до Механічної, але робота робиться ще краще, фактично ми одною ділянкою йдемо, потужно, мережі міняються і на вересень вже має бути фінал до Механічної і потім йдемо далі до кінця», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.Джерело статті: “https://zaxid.net/pershu_vidremontovanu_dilyanku_vulitsi_bogdana_hmelnitskogo_vidkriyut_u_serpni_n1504366”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top