Столичний аеропорт оголосив про скорочення половини персоналу

Столичний аеропорт оголосив про скорочення половини персоналу

Міжнародний аеропорт "Київ" розпочинає поетапне скорочення своїх співробітників

Об этом сообщает База компромата

Про це повідомляє пресслужба підприємства.

Як ідеться в повідомленні, оприлюдненому 30 червня, це відбувається "на тлі глибокої кризи, в якій опинилася авіаційна галузь через пандемію коронавірусу, що сприяє різкому падінню авіаперевезень та зниженню пасажиропотоку".

Читайте також: Володимире Олександровичу, здається, у вас інвестнянька зламалася — Казанський про ситуацію на заводі "Океан"

"Накопичення проблем супроводжувалося і відсутністю будь-якої реакції та допомоги від уряду, профільного міністерства. Нагадаємо, що керівництво Міжнародного аеропорту "Київ" постійно звертається по допомогу до влади, але належної та своєчасної реакції так і немає", — зазначили в підприємстві.

"Ми прогнозуємо повільне відновлення попиту на авіаперельоти й очікуємо повернення до докарантинного рівня лише за кілька років. На жаль, нам доведеться скоротити 50% персоналу, в тому числі висококваліфікованих фахівців галузі", — зазначив генеральний директор компанії "МАСТЕР-АВІА" Олег Левченко на зборах колективу підприємства.

Загалом в аеропорту "Київ" працює близько 2 тисяч людей, і ще 8 тисяч співробітників — у суміжних підприємствах, які співпрацюють із летовищем.

Читайте також: Рівніші за рівних. Журналісти розповіли, як Коломойський, Медведчук і Ко літали Україною та за кордон попри карантин. ВІДЕО

"Київ" — це другий за пасажиропотоком аеропорт України, це майже 3 мільйони пасажирів і 30 тисяч рейсів на рік. Це другий платник податків серед комунальних підприємств української столиці. Банкрутство аеропорту "Київ" матиме катастрофічні наслідки для міжнародного іміджу, авіаційної галузі України, економіки й ринку праці в цілому, інформує пресслужба.

Після майже тримісячного простою через пандемію коронавірусної інфекції пасажирське авіаційне сполучення в Україні почало відновлюватися лише в червні, нагадує "Радіо Свобода". Але кількість і заповненість рейсів нині є в рази меншою, ніж в аналогічний період торік. Тим часом ВООЗ вказує на ризик другої хвилі COVID-19, що завдасть нового удару зокрема й по авіаперевезеннях.

"Вечірні Вісті"Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/economy/1593524156-stolichniy-aeroport-ogolosiv-pro-skorochennya-polovini-personalu.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top