​«Стоп Шкарлет»: у Житомирі протестували проти призначення в. о. міністра освіти

Кілька житомирян ввечері 30 червня влаштували акцію протесту проти призначення Сергія Шкарлета виконувачем обов’язків міністра освіти і науки України. Подібні акції вранці цього дня проходили у Києві, Львові, Харкові, Луцьку та інших містах України.

Об этом сообщает Репортер

«В. о міністра освіти був і є прибічником «Партії регіонів», який вважає своєю ідеологічною базою, яку він сам заявляє, що набув у 2004 році, коли був помічником і одним з керуючих «Партії регіонів» на Чернігівщині. Сьогодні ми категорично проти і звертаємось до обласної державної адміністрації, щоб вони передали це вище, на Київ, щоб цю людину не призначали в. о. міністра освіти», — заявив учасник акції Ілля Грицанюк.


«Я мама шестирічного хлопчика, мій син цьогоріч йде до школи, я хочу, щоб він мав шанс на гідну освіту і шкільну, і з часом, щоб це була і вища освіта, теж гідна. Я вважаю, що призначення пана Шкарлета — це крок назад. Перший пункт — це «переосмислення ЗНО», як він це називає, але, як ми розуміємо, це фактично його скасування. Крім того, це людина — прибічник пана Табачника, проти якого ми боролися у 2010 році. Я сьогодні говорила, що моя остання акція протесту була весною 2010 року саме проти Табачника», — розповіла учасниця акції Оксана Вахнюк.

До учасників акції вийшла т.в.о. начальника управління освіти і науки Житомирської ОДА Ольга Липовецька, яка повідомила, що адміністрація розгляне звернення активістів.

«Сьогодні ми говорили про всеукраїнську петицію, але на діалог вийшла начальниця управління Житомирської ОДА, тому вважаю, що варто зробити звернення на облдержадміністрацію, щоб вони нас почули і підтримали регіон у цьому питанні», — додала Оксана Вахнюк.

Як повідомляв Житомир.info, через карантин в Україні на місяць перенесли терміни проведення вступної кампанії-2020: прийом документів розпочнеться в серпні. 21 травня Міносвіти затвердило оновлений графік проведення ЗНО. На основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, яка запланована на період з 25 червня по 17 липня, в Житомирській області зареєструвалося 12 300 учасників.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram

Джерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_193137.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top