Атака на Миколаївський глиноземний завод: як екорейдер Куфтирєв став пішаком у грі Льовочкіна

Народний депутат від «Опозиційної платформи – «За життя» Сергій Льовочкін використовує відомого афериста і екорейдера Павла Куфтирєва для того, щоб натиснути на олігарха Ігоря Коломойського.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Про це йдеться в статті «Між Коломойським і Льовочкіним: як екорейдер Павло Куфтирєв намагається забезпечити собі безбідне існування», опублікованій на from-ua.

Loading...

Як відзначають журналісти, Павлік Куфтирєв постійно афішує свою зв’язок з відомою групою «Приват» і заявляє про особисте пов’язаності з Коломойським і Кіперманом. Це і зацікавило серйозного комбінатора Сергія Льовочкіна.

Зі слів Куфтирєва, Сергію Льовочкіну хочеться мати тиск на Ігоря Коломойського, з яким у нього немає «потрібного» діалогу.

Популярні новини зараз
 • Кількість хворих різко впала: статистика МОЗ на 30 червня
 • Росіяни і українці не “брати”: ворог Путіна зробив гучну заяву
 • Магнітні бурі у липні: опубліковано календар небезпечних дат на місяць
 • Щоб створити для Коломойского «необхідний» дискомфорт, Льовочкін придумав досить витончену схему – знайшов спосіб, як викликати хвилю гніву на олігарха з боку його заокеанських впливових панів, які звикли до безперебійного співпраці з російськими постачальниками алюмінію.

  З цією метою Льовочкін і доручив Куфтирєву влаштувати атаку на активи російського бізнесмена Олега Дерипаски в Миколаївській області. З початку поточного року при фінансуванні Льовочкіна Павлік Куфтирєв запустив свій новий псевдо екологічний проект з Миколаївського глиноземного заводу, шламовідстійників якого, виявляється багато десятиліть «представляє смертельну небезпеку для проживаючих там місцевих жителів».

  Нову атаку Куфтирєв запустив за тими ж лекалами, по яких рухається «його фоняща вже дрезина еко-рейдерства мережі «БРСМ-нафта».

  Сценарій абсолютно ідентичний:

  – створення в січні поточного року громадської організації ГО «Стоп шлам», аналогічної ГО «Фонд подолання наслідків Васильківської трагедії»;

  – залучення до її лав місцевих жителів, за якими, як за живим щитом, аферист Куфтирєв сховає справжні наміри тиску на підприємство;

  Атака на Миколаївський глиноземний завод: як екорейдер Куфтирєв став пішаком у грі Льовочкіна

  – низовими оргміроприємствами як і у Василькові займається все той же Олексій Француз.

  Роль говорить голови в цій афері відведена місцевим активісту-скандалістові Орлу Василю Миколайовичу. Аналогічну функцію у Васильківській схемі виконує скандаліст з тремтячими щоками Верник Олег.

  Також, як при атаці на «БРСМ-нафта» Куфтирєв і ДО користуються послугами проплачених експертів і корумпованих чиновників.

  При цьому, як відзначають журналісти, відпрацьовуючи замовлення Льовочкіна щодо Миколаївського глиноземного заводу, Куфтирє навіть не замислюється, що підставляє Коломойського – йому плювати.

  Для цього афериста головне – новий швидкий джерело фінансування, з якого він зараз може красти по своєму звичаю. А прораховувати довгограючі наслідки своїх авантюр Павлік Куфтирєв не в змозі.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/06/30/ataka-na-mikolayivskij-glinozemnij-zavod-yak-ekorejder-kuftiryev-stav-pishakom-u-gri-lovochkina/”

  Поделитесь, и будет Вам счастье!

  ТОП 24

  Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

  Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

  Scroll to Top