У Штатах вперше за 17 років можуть відновити страту на федеральному рівні

Про це повідомляє

Об этом сообщает Устав

"Верховний суд у понеділок створив можливості для того, щоби адміністрація Трампа вперше за 17 років відновила страти на федеральному рівні", — зазначає видання.

Судді відмовили позивам чотирьох засуджених убивць, які виступали проти застосування пентобарбіталу під час страти, мотивуючи це тим, що він дозволений не в усіх штатах.

Минулого року генеральний прокурор США Вільям Барр оголосив, що уряд проведе перші смертельні екзекуції з 2003 року. Після цього четверо засуджених подали позов.

Чотирнадцять штатів на чолі з Арізоною стали на бік Мінюсту, наголосивши, що пентобарбітал "є швидким чинним барбітуратом, який може гарантовано викликати й підтримувати стан коми, що робить людину нечутливою до болю".

Усього, з 1970 року в Сполучених Штатах страчено понад 1,5 тисяч в’язнів, причому майже 40% у штаті Техас.

Джерело:

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/u-shtatah-vpershe-za-17-rokiv-mozhut-vidnovyty-stratu-na-federalnomu-rivni/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top