Іноземні спецслужби намагаються розхитати ситуацію в Одеській області – Баканов

Баканов: СБУ успішно протидіє

В Одеській області намагаються "розхитати" ситуацію. Про це 22 травня під час візиту в регіон заявив голова Служби безпеки України Іван Баканов, інформує сайт відомства.

Об этом сообщает Репортер

"Одеська область – найбільший за територією регіон України. Багатонаціональний, із великою протяжністю кордонів, потужними морськими торговельними портами та серйозним економічним потенціалом. І ми чудово знаємо, як іноземні спецслужби намагаються розхитати ситуацію на Одещині. Але їм це не вдасться. СБУ успішно протидіє таким спробам і буде це робити й надалі", – сказав голова СБУ.

Баканов не уточнив, спецслужби якої країни причетні до того, що відбувається.

"Не варто забувати окремі події, які відбувалися в Одесі починаючи із 2014 року. Тому наша контррозвідка має бути тут на найвищому рівні", – підкреслив він.

13 травня президент України Володимир Зеленський призначив новим начальником управління СБУ в Одеській області Віктора Доровського.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-inozemni-spetssluzhbi-namagajutsja-rozhitati-situatsiju-v-odeskij-oblasti-bakanov-1501119.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top