Японія пішла проти рішення Росії щодо спірних островів


Японія представила нове видання офіційної доповіді МЗС країни «Синя книга по дипломатії» за 2020 рік.

Об этом сообщает Дедал


У новій версії «Синьої книги» Японія знову заявила про суверенітет над так званими «північними територіями». Роком раніше японський МЗС виключив з доповіді містилося в виданні 2018 року становище про те, що «чотири північних острова належать Японії».

У виданні «Синьої книги» за 2020 рік вказано, що мирний договір між Японією і Росією «може бути підписаний після вирішення питання про приналежність чотирьох північних островів». Таким чином, в доповіді зафіксована базова позиція на те, що об’єктом переговорів повинні стати всі чотири острови.

У серпні 2019 року глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова «після укладення мирного договору передати Японії острова Хабомаї та Шикотан в якості жесту мирної волі». Він підкреслив, що передача островів відбудеться саме після укладення мирного договору.


Джерело статті: “http://newformat.info/news/yaponiya-pishla-proti-rishennya-rosii-shhodo-spirnih-ostroviv/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top