У Audi придумали, чим зайняти дитину на час карантину

У компанії Audi знайшли простий і дієвий спосіб зайняти дітлахів під час карантину.

Об этом сообщает Руспрес

Багато людей по всьому світу зараз сидять вдома через тотальний карантин. Але якщо дорослі в змозі знайти собі заняття до душі, то для дітей сидіння під замком перетворилося на справжню муку.

Audi R8 з книжки-розмальовки

Audi R8 з книжки-розмальовки

media.audiusa.com

У компанії Audi знайшли простий і дієвий спосіб зайняти дитячу аудиторію. Хоча, не виключено, що комусь із дорослих це заняття теж сподобається.

На сайті компанії можна абсолютно безкоштовно, тобто, даром, скачати книжку-розмальовку з 13 зображеннями. У числі ілюстрації є машини на будь-який смак – від спортивних купе до сімейних кросоверів. Щоб віддати данину минулому марки, серед ілюстрацій є елегантний Horch, гоночний болід Гран-прі 1930-х років і ралійна версія Quattro.

Просто роздрукуйте сторінки, дістаньте фломастери, маркери або кольорові олівці, і пориньте у світ художньої творчості.

Як писав раніше OBOZREVATEL, автовиробники активно включилися в боротьбу з коронавріусом.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Новини автосвіту" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/auto/news/u-audi-pridumali-chim-zajnyati-ditinu-na-chas-karantinu.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top