Хорошковський, який заразився коронавірусом, видужав – ЗМІ

Колишній глава СБУ і експерший заступник віцепрем’єр-міністра Валерій Хорошковський, у якого був виявлений коронавірус, вже вилікувався.

Об этом сообщает Преступная Россия

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це, посилаючись на слова джерел в оточенні бізнесмена, повідомляє "Страна". Зазначається, що бізнесмена вже виписали з лікарні.

"Їду додому", – цитує видання повідомлення, яке він написав своїм знайомим.

Валерій Хорошковський

Валерій Хорошковський

Крім цього, стверджується, що виписку Хорошковського також підтвердили джерела в медустанові, де був госпіталізований бізнесмен.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 24 березня стало відомо, що коронавірусом COVID-19 заразилися ще двоє українських політиків – нинішній і колишній. Одним з них виявився Валерій Хорошковський, а другим – нефракційний народний депутат Сергій Рудик.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/horoshkovskij-yakij-zarazivsya-koronavirusom-viduzhav-zmi.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top