Хлопець із провінційного містечка очолив британський чарт UK Singles

Мало хто в останні місяці не чув композицію Saint JHN "Roses (Imanbek Remix), що лилася з кожної програми Tik-Tok.

Об этом сообщает Руспрес

"Але мало хто знає, що це трек написаний 19-річним хлопцем з невеликого провінційного містечка Аксу в Казахстані", — повідомляє OBOZREVATEL музичний коментатор Баглан Аязбаев.

Працюючи сигналістом на залізниці, Іманбек Зейкенов у вільний час робив ремікси на комп’ютері, самостійно вивчивши програму Fruity Loops. Він регулярно викладав свої композиції в мережу. Поки одна з них не почала свою подорож по різним паблік електронної музики і, врешті-решт, не притягнула увагу великого музичного лейблу Godd Complexx / HITCO, що працює в складі Sony Music.

Іманбек Зейкенов

Іманбек Зейкенов

Після офіційного релізу пісня послідовно підкорювала національні чарти Бельгії, Угорщини, Нідерландів, Польщі, Індії та Швеції і зовсім недавно зайняла першу позицію в хіт-параді UK Singles.

Трек продовжує свою переможну ходу, потрапивши в топ-10 треків Apple Music і зайнявши третю позицію в Shazam World. Таким чином, ще раз підтверджена ідея, що в двадцять першому столітті цікава музика з глухого містечка може прокласти собі дорогу в світові чарти.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/afisha/hlopets-z-provintsijnogo-mistechka-ocholiv-britanskij-chart-uk-singles.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top