Порошенко візьме участь у безпековій конференції у Мюнхені

П’ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко на запрошення організаторів візьме участь у Мюнхенській безпековій конференції, яка відбудеться 14-16 лютого.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це сказано на сайте пресслужби партії. У повідомленні сказано, що під час обговорення проблематики регіональної безпеки, а також у ході двосторонніх зустрічей Порошенко планує порушити питання невиконання Російською Федерацією Мінських домовленостей.

Крім того, він планує наголосити на необхідності зміцнення проукраїнської міжнародної коаліції та посилення санкційного режиму щодо Росії у відповідь на триваючу агресію проти України,а також створення міжнародної платформи стосовно відновлення суверенітету України над Кримом.

Порошенко візьме участь у безпековій конференції у Мюнхені

Порошенко візьме участь у безпековій конференції у Мюнхені

eurosolidarity.org

До того ж, Порошенко обговорить шляхи прискорення європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави та збільшення міжнародної підтримки на цілі впровадження реформ.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Порошенко заявив, що за час свого правління команда Зеленського досі не запропонувала жодної адекватної альтернативи Мінським угодами, які критикували, йдучи до влади.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/poroshenko-vizme-uchast-u-bezpekovij-konferentsii-u-myunheni.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top