Українка тріумфувала на легкоатлетичному турнірі в Польщі

Українка Вікторія Ратнікова продовжила переможний поступ у бігу на міжнародних змаганнях у дистанції 60-метрів, повідомляє 1NEWS з посиланням на сайт “Жорстка атлетика”.

Об этом сообщает РоспресРатнікова на змаганнях “Orlen cup” в Лодзі не лише здобула перемогу, але й повторила особистий рекорд на короткому гладкому спринті — 7,32 с.


Варто відзначити, що Марія Мокрова й Іванна Аврамчук пробігли 60 метрів за 7,63 с і 7,78 с відповідно, чого забракло для виходу у фінал. До фіналу у змаганнях серед чоловіків не вдалося потрапити Роману Кравцову (6,84 с).


Крім того додамо, без українців пройшов і фінал з бігу на 60 метрів з бар’єрами серед чоловіків. Віктор Солянов у забігу показав час 8,17 с. Натомість у змаганнях серед жінок Анна Плотіцина фінішувала п’ятою (8,20 с). Наталія Юрчук-Ручківська зупинилася у кроці від фіналу (8,46 с).
Джерело статті: “https://1news.com.ua/sport/ukrayinka-triumfuvala-na-legkoatletychnomu-turniri-v-polshhi.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top