У Харкові водій завантаженого евакуатора влаштував масову аварію: відео

У Харкові завантажений евакуатор два рази вдарив три автомобілі на парковці.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Відео опубліковано на YouTube-каналі Sanamura_Kh.


Як видно на записі, евакуатор з машиною влетів в парковку, де зачепив три авто. Тільки після цього транспортний засіб зупинився.


Як стало відомо, за кермом перебував хлопець 1996 року народження. На місце НП він викликав поліцію, яка оформила ДТП. Також прибув і господар евакуатора. Він сів за кермо, щоб виїхати, проте здав назад на кілька метрів і він також ще раз вдарив автомобілі.


Правоохоронці оформили ще одну аварію вже з іншим водієм. Відзначають, що евакуатор був несправний.
Як повідомляв "Апостроф", раніше в Києві сталася дорожня пригода, машина патрульної поліції зіткнулася з евакуатором.


Також четверо українців потрапили в страшну аварію на евакуаторі, який влетів в автобус.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2020-02-13/v-harkove-voditel-gruzhennogo-evakuatora-ustroil-massovuyu-avariyu-video/188330”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top