У Канаді почали особливим чином позбавлятися від кавових стаканчиків

Керівництво канадської провінції Британська Колумбія запустило пілотний проект зі збору та переробки кавових стаканчиків, які називають істотною загрозою для екології.

Об этом сообщает Роспрес

В рамках проекту в Ванкувері встановлять спеціальні автомати, які дозволять ретельно розділити використані стаканчики на складові, повідомляє CBC. Таким чином автори проекту хочуть запобігти потраплянню мільйонів стаканчиків на міські звалища.

У Канаді почали особливим чином позбавлятися від кавових стаканчиків

www.cbc.ca

Новини
Токсично і небезпечно: названо шкоду від стаканчиків для кави

"Щороку жителі Ванкувера викидають близько 2,6 млн чашок в тиждень. Їх головною проблемою є наявність сторонніх забруднень, які ускладнюють переробку. Наявність рідин, кришки, або сміття всередині перешкоджає рециркуляції, через що стаканчики потрапляють на сміттєві полігони", – зазначає видання.

Для того, щоб впоратися з проблемою, було прийнято рішення встановити спеціальні автомати з інструкціями, як правильно утилізувати стаканчики. Завдяки цьому використана тара повинна бути розділена на основні "фракції": кришка, плівка всередині склянки, трубочки та інше.

"Ми подумали, що якщо зможемо придумати спеціальну систему сортування, то у нас вийде запобігти зростанню сміття на звалищах. Зараз основна проблема полягає в тому, що у нас в принципі відсутній єдиний стандарт для кавових стаканчиків", – повідомив президент і виконавчий директор некомерційної компанії Return-It Аллен Ленгдон.

Надалі зібрані кавові стаканчики будуть вивчені для того, щоб визначити єдину програму переробки та утилізації. Підсумкової метою шестимісячного проекту є створення довгострокової програми стійкої рециркуляції використаних стаканчиків, стверджують автори проекту.

Раніше OBOZREVATEL писав, як прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон потрапив в незручну ситуацію після того, як спробував випити кави з одноразового пластикового стаканчика.

Кого Маск першим відправить на Марс — дізнайся першим в Telegram GreenObozДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/green/ecology/u-kanadi-pochali-osoblivim-chinom-pozbavlyatisya-vid-kavovih-stakanchikiv.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top