США заявили про військову загрозу Росії ще в одному регіоні: де збираються пильнувати

США заявили про військову загрозу Росії і Китаю на Африканському континенті.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Зокрема, командувач сухопутними військами США в Африці генерал-майор Роджер Клутьє сказав, що у Китаю є військова база в Джібуті, а в Лівії присутні російські найманці, передає видання Stars and Stripes.

При цьому він додав, що союзники на Африканському континенті вважають США більш надійним партнером, ніж РФ і КНР.

Новини
У НАТО заявили про потужну відповідь на нові ракети Росії
Володимир Путін

Володимир Путін

"Капітал"

"Конкурентна перевага, яка у нас є на африканському континенті, думаю, полягає в професіоналізмі наших військових, дисципліні солдатів і у відмінній підготовці", – сказав Клутьє.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у проекті бюджету Пентагону (Міністерство оборони США) на 2021 рік присутня карта активності Росії та Китаю у Світовому океані. Вона була оприлюднена в ЗМІ.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Російська воєнна загроза" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/ssha-zayavili-pro-vijskovu-zagrozu-rosii-sche-v-odnomu-regioni-de-zbirayutsya-pilnuvati.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top