У Мінсоцполітики кажуть, що не відбиратимуть в українців виплати при народженні дитини

Після консультацій із органами влади та обговорення з громадськістю уряд вирішив не змінювати підхід до надання допомоги при народженні дитини. Такі фінансові виплати від держави й надалі отримуватиме кожен громадянин України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила міністерка соціальної політики Юлія Соколовська, передає Львівський портал. Об этом сообщает sokalfm.in.ua со ссылкой на СМИ.  • 2019.08.470х200
WordPress Slideshow

«У ЗМІ розійшлася новина про те, що влада може скасувати виплати при народженні дитини для сотень тисяч сімей. Відповідне припущення ґрунтується на одному з пунктів законопроекту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, яким Міністерство соціальної політики відв’язує понад 150 виплат від прожиткового мінімуму, щоб допомогти тим, хто цього справді потребує, – малозабезпеченим сім’ям та пенсіонерам», – написала Юлія Соколовська.

Водна пояснила, що відповідну пропозицію внесли через те, що зараз допомогу при народженні дитини видають усім незалежно від розміру доходів родини. Тому у міністерстві вирішили дещо змінити підхід до цих виплат. Однак Соколовська запевнила, що від цієї ідеї відмовились.

«Втім після консультацій з органами влади та обговорення з громадськістю прийнято рішення про збереження нинішнього механізму надання допомоги при народженні дітей», – додала міністерка.

Зазначимо, що уряд хотів запровадити адресну програму при народженні дитини. Її мали виплачувати лише тим родинам, чий середньомісячний дохід на особу не перевищує 15% від розміру виплат (фактично це близько 6 тисяч гривень, а допомога при народженні дитини – близько 41 тисяч гривень).

Така ініціатива викликала обурення громадськості та різних організацій, зокрема ЮНІСЕФ.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/11/05/u-minsotspolityky-kazhut-shho-ne-vidbyratymut-v-ukrayintsiv-vyplaty-pry-narodzhenni-dytyny”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top