У місті на Волині розпочинають опалювальний сезон


У Ковелі розпочинають опалювальний сезон лише із закладів освіти, медицини та соціальних установ. Таке рішення сьогодні, 7 жовтня, на щотижневій апаратній нараді в міськвиконкомі озвучив міський голова Олег Кіндер. Він попросив відповідну службу підготувати розпорядження і негайно подати йому на підпис, – повідомляє “Про Ковель”. Об этом сообщает agrimpasa.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Школи, садочки, лікарні, клініки і всі соціальні об’єкти з сьогоднішнього дня мають опалюватися. Там у режимі, якщо потепліє, призупинимо котельні. Житло, поки що не будемо включати, а всю соціалку, щоб було опалення. Я готовий підписати розпорядження», – заявив очільник Ковеля.
Також головуючий звернувся до керівника управління освіти міста Віктора Бичковського проконтролювати початок опалення в усіх освітніх закладах.
До речі, сьогодні о восьмій годині ранку центральний термометр Ковеля, який розміщений на житловій висотці навпроти будинку адміністрації, показував лише +1 градус Цельсія.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/u-misti-na-volyni-rozpochynaiut-opaliuvalnyj-sezon/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top