Під білим прапором миру нам нав’язують капітуляцію, - Порошенко


П’ятий президент та лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко заявив, що під "білим прапором миру" Україні нав’язують капітуляцію в війні з Росією

Про це повідомляє офіційний сайт "ЄС". Об этом сообщает lady-week.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Під білим прапором миру, який нам намагаються зараз представити як велике досягнення, нам нав’язують капітуляцію. Тому, що білий прапор є прапор капітуляції", — сказав Порошенко.

Він зауважив, що одразу ж після підписання "формули Штайнмаєра" міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров сказав, що це добре, бо відкриває дорогу для федералізації України. А ватажки бандитських угруповань сказали – ніяких виборів, бо цей документ надає народу Донбасу право на самовизначення.

"Відсутність суверенітету і присутність російського суверенітету, який компенсує недостатність власного. Вони претендують, що будуть мати армію, суди, парламент і зовнішні відносини. Чого і близько немає в Мінських домовленостях", підкреслив Порошенко.

За його словами, Росія буде себе поводити так, як поводить себе для вирішення ситуації у Придністров’ї, де є російська військова присутність, для вирішення ситуації в Осетії, Абхазії і багатьох інших конфліктах, де Росія є джерелом цих конфліктів.

"Отже в чому проблема "формули Штайнмаєра" – вона за пропозицією Росії мала бути складовою частиною дорожньої карти, яка починається з виведення іноземних військ і завершується взяттям під контроль кордону. Росія відкинула дорожню карту і залишила лише "формулу", – зазначив Порошенко.

  • Нагадаємо, 2 жовтня депутати трьох фракцій — "Голосу", "Європейської солідарності" та "Батьківщини" — погодили спільну пропозицію до президента України особисто донести до депутатів і громадськості свою позицію щодо подальшої деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Донеччини та Луганщини.

Читайте також: Що таке формула Штайнмаєра і чим вона загрожує Україні


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/05/pid_bilym_praporom_myru_nam_navyazuyut_kapitulyaciyu_poroshenko”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top