Обстріл Сартани вівся з окупованої бойовиками території - прокуратура

Обстріли селища Сартана, яке знаходиться поблизу міста Маріуполь Донецької області, здійснювалися з території, окупованої бойовиками.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

"Згідно з висновками експертів та фахівців, враховуючи кути нахилу вхідних отворів снарядів, характер пошкоджень навколишніх будинків і предметів, форм і розмірів воронок, встановлено калібр снарядів (120-122 мм), траєкторію їх руху - в напрямку зі сходу на захід", - йдеться в повідомленні.

Крім цього встановлено, що вогонь вівся з відстані приблизно 12 км із застосуванням установок САУ.

"Таким чином, слідством встановлено, що обстріл здійснювався з території, непідконтрольній України", - підкреслили в прокуратурі.

Раніше спеціальна спостережна місія ОБСЄ підтвердила в офіційному звіті, що селище Сартана поблизу Маріуполя обстріляли зі сходу із застосуванням забороненої мінськими домовленостями артилерії.

Нагадаємо, бойовики обстріляли селище Сартана у ніч з 16 на 17 серпня. Внаслідок артилерійського обстрілу троє людей загинули, поранень зазнали ще п'ятеро мирних мешканців, серед яких 10-річна дитина, також зазнали руйнувань понад 50 житлових будинків та господарських приміщень.http://gazeta.ua/articles/np/_obstril-sartani-vivsya-z-okupovanoyi-bojovikami-teritoriyi-prokuratura/643211
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top