По Одесі розгулює в'язень-утікач


У середупід час перевірки засуджених виправної колонії №51 було виявлено відсутність на своєму робочому місці одного із в'язнів.

Про це повідомляє прес-центрДПтС України в Одеській області.

Як зазначається, за сумлінну поведінку і ставлення до праці засудженого перевели до дільниці соціальної реабілітації при зазначеній установі.

"Засуджений І. був забезпечений роботою за межами колонії, у місті Одеса, із дотриманням вимог безпеки і постійного контролю. Але 19.08.2015 року о 13 годині під час перевірки контрагентського об'єкту "Ш.", на якому засуджений І. був працевлаштований різноробочим, зафіксовано факт самовільного залишення ним робочого місця.

За 8 місяців перебування засудженого І. за межами території, що охороняється, порушень режиму утримання не допускав, характеризувався позитивно. Через 9 місяців, згідно з статтею 81 Кримінального Кодексу України, підпадав під можливе застосування до нього умовно-дострокового звільнення від відбування покарання", - йдеться у повідомленні.

Наразіспівробітникиколонії та правоохоронці шукають утікача.

За даними джерел агентства "Інтерфакс-Україна" в правоохоронних органах, 26-річний чоловік відбував термін за грабіж.http://gazeta.ua/articles/np/_po-odesi-rozgulyuye-vyazenutikach/643298
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top