В Одесі — розбійний напад, пограбували магазин електроніки, поранили продавця


У Приморському районі Одеси злочинці вчинили розбійний напад на торговельний заклад, що продавав електронні вироби. З каси магазину викрали значну суму грошей і залишили стікати кров'ю продавця.

Про це у п'ятницю повідомив Укрінформ, з посиланням на відділ зв'язків з громадськістю Одеського облУВС.

"У момент збройного пограбування співробітник торговельного закладу встиг натиснути "кнопку термінового виклику міліції". Однак зловмисники, що напали на нього, встигли пограбувати магазин і втекти до прибуття слідчо-оперативної групи Приморського райвідділу міліції та працівників полку патрульної служби. На місці злочину правоохоронці виявили чоловіка з різаними ранами тулуба й забитою раною голови, якому надають медичну допомогу", - зазначили в міліції.

За попередніми даними, з магазину було викрадено від 50 до 100 тисяч гривень.

"Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розпочато кримінальне провадження за ст.187 (розбій) Кримінального кодексу України. Тривають пошуки злочинців", - йдеться в повідомленні.http://gazeta.ua/articles/np/_v-odesi-rozbijnij-napad-pograbuvali-magazin-elektroniki-poranili-prodavcya/641363
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top