У Саакашвілі кажуть, що хтось "зливав" інформацію з їхніх комп'ютерів терористам


В Одеській ОДА заявляють, що частина інформації з комп'ютерів співробітників адміністрації несанкціоновано передавалася терористам так званої "ДНР". Про це повідомив радник голови Одеської ОДА Саша Боровик, повідомляє "Українська Правда".

За його словами, з комп'ютерів співробітників несанкціоновано через Харків відправлялися файли на окуповані території.

Боровик розповів про експеримент, який вирішили провести в адміністрації Саакашвілі. Метою експерименту був моніторинг ситуації, яка відбувається в комп'ютерних мережах адміністрації.

"В експериментальному форматі у нас завантажили "жуків" на певну кількість комп'ютерів після DDOS-атаки. Велика кількість контенту йде звідси в Харків, з Харкова до "ДНР", з "ДНР" до Харкова і звідти до Дніпропетровська", - зазначив Боровик. Він уточнив, що близько 60% трафіку з комп'ютерів адміністрації відправлялося за таким маршрутом.

"Ми не знаємо, хто за цим стоїть. Але 60% всього, що ми відправляємо в нетворк звідси з нашого сервера, йде по такому маршруту", - додав Боровик.

Раніше екс-президент Грузії, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що злодії в законі тікають з Одещини.http://gazeta.ua/articles/regions/_u-saakashvili-kazhut-scho-htos-zlivav-informaciyu-z-yihnih-kompyuteriv-teroristam/643431
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top