Гендиректор Одеської ТЕЦ фінансував терористів - СБУВ Одесі Служба безпеки України спільно з Державною службою фінансового моніторингу та міліцією затрималигенерального директора ДП ПАТ "Одеська ТЕЦ".

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Зловмисник, разом із спільниками, привласнив 38 мільйонів гривень державних коштів. Для легалізації цих грошей, виходець з Луганщини створив конвертаційний центр. Кошти перераховувалися на особистий картковий рахунок. Потім їх частина спрямовувалась для підтримки лідерів терористів на тимчасово окупованих територіях.

Організатора злочинної схеми та його співучасників затримано у будівлі одеської облдержадміністрації спецпідрозділом СБ України "Альфа"", - йдеться у повідомленні.

Як додають у СБУ, силовики не допустилирозкрадання 12 мільйонів гривень з держпідприємства через арешт рахунків фіктивних організацій.http://gazeta.ua/articles/np/_gendirektor-odeskoyi-tec-finansuvav-teroristiv-sbu/641089
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top