За період АТО із Донбасу вивезено 1636 останків загиблих - Богомолець


Станом на 14 серпня із зони АТО вивезено 1636 останків загиблих. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Ольга Богомолець.

"На сьогодні, не тільки група Ярослава (керівник пошукової місії "Чорний тюльпан" Ярослав Жилкін - ред.) вивозить тіла, у нас є ще інші групи, громадські та волонтерські, на 14.08 вивезено 1636 залишків тел. Нами, у вересні минулого року, була організована система ідентифікації, якої раніше не було, ми три місяці її відпрацьовували і зараз вона працює. З цих 1636 останків, які були вивезені, виділено 757 ДНК-профілів і вже з них 320 виведені збігів ДНК, тобто 320 сімей отримали свідоцтво про смерть, отримали допомогу від держави, інші ще знаходяться в процесі", - розповіла Богомолець.

Раніше керівник пошукової місії "Чорний тюльпан" Ярослав Жилкін повідомив, що бойовики на дають коридор для вивозу тіл загиблих українських військових із зони АТО, при цьому заявивши, що навіть у найскладніші моменти бойових дій на Донбасі, "Чорному тюльпану" дозволяли шукати і вивозити тіла загиблих.

"Таке просто рідко для нас. Навіть коли аеропорт і Дебальцеве, ми проскакували", - підкреслив Жилкін.http://gazeta.ua/articles/np/_za-period-ato-iz-donbasu-vivezeno-1636-ostankiv-zagiblih-bogomolec/642498
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top