ООН роздає постраждалим від конфлікту на Донбасі по 20 доларів


Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП) приступила до розподілу готівки в районах Луганської та Донецької областей, що знаходяться під контролем уряду. Про це повідомляє центр новин ООН.

"ВПП надає допомогу у вигляді готівкових грошей там, де функціонують банки і ринки, з тим щоб люди могли повернутися до нормального життя, порушеною конфліктом", - заявив представник ВПП в Україні Джанкарло Стоппоні.

Він додав, що готівкові кошти, так само як електронні ваучери, які ЗПС роздає в інших районах, дозволять людям придбати продукти харчування, які не входять в продуктові пайки - свіжі овочі, м'ясо та молочні продукти.

В ООН вважають, що допомога у вигляді готівкових грошей буде частково сприяти розвитку місцевої економіки.

Першим регіоном, де цього тижня почалася роздача готівки, став північ Луганської області. Кожній людині видають суму в гривнях, рівну 20 дол. Гроші призначені для купівлі продуктів харчування, але їх одержувачі зможуть розпорядитися ними на власний розсуд.

У ВПП зазначають, що до кінця року її співробітники збираються надати продовольчі набори, ваучери та готівкові кошти понад 575 тис. осіб, потерпілих у зв'язку з конфліктом на сході України. До теперішнього часу ВПП вже надала допомогу 200 тис. мешканців України. В першу чергу надають допомогу людям, які повернулися в рідні місця і дітям, які схильні до ризику недоїдання.

Раніше повідомлялося, що Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) передав державній санітарно-епідеміологічній службі України реагенти та обладнання для експрес-контролю якості питної води в Луганській та Донецькій областях. Зазначається, що майже 1,3 мільйона дітей і дорослих зіткнулися з серйозною нестачею води через пошкодження або руйнування системи водопостачання в Донецькій і Луганській областях.http://gazeta.ua/articles/regions/_oon-rozdaye-postrazhdalim-vid-konfliktu-na-donbasi-po-20-dolariv/642346
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top