У "ЛНР" зібралися відбивати "свої північні території"


Глава незаконної "ЛНР" Ігор Плотницкий заявив, що прийде час і угруповання "ЛНР" "забере" собі частину Луганської області, яка підконтрольна українській владі.

Про це він розповів на зустрічі з жителями міста Красний Луч, пише ресурс бойовиків Луганський Інформаційний Центр.

"Свого ми не віддамо. Ми ніколи не відмовлялися і не відмовляємося від своїх північних територій. Пройде час - і ми їх заберемо. Ми сподіваємося на те, що зможемо вирішити це питання політичним шляхом. Якщо ні - ну що ж ми готові їх повернути", - сказав глава незаконній організації "ЛНР".http://gazeta.ua/articles/regions/_u-lnr-zibralisya-vidbivati-svoyi-pivnichni-teritoriyi/642530
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top