Окупанти на Донбасі готуються перевести дитсадки на російську програму - ОБСЄ


Бойовики на окупованій території Донбасу готуються перевести дитсадки на російську програму. Про це повідомила спеціальна моніторингова місія ОБСЄ, передає "Радіо Свобода".

За повідомленням ОБСЄ, спостерігачі її місії відвідали в четвер, 13 серпня селище Володарськ на Луганщині, на території, захопленій угрупованням "ЛНР". Там працівники дитячого садка повідомили, що зараз готуються переходити на російську навчальну програму, і поскаржилися, що нові підручники все ще не надійшли.

Бойовики вже давно оголошували про переведення на російську програму шкіл на окупованих територіях. Місії ОБСЄ, і Спеціальна моніторингова, і Спостережна на російських пунктах пропуску "Гуково" й "Донецьк" у Ростовській області Росії, вже повідомляли раніше, що російські підручники завозяться на ці території під виглядом "гуманітарної допомоги" у складі незаконних "гуманітарних конвоїв", які Росія регулярно вводить туди, зневажаючи заперечення Києва.

Нагадаємо, у п'ятницю на Донбас прибув черговий російський "гумконвой". Те, що вдалося побачити прикордонникам, це: продукти харчування83 автомобілі, медикаменти та медобладнання - 1 автомобіль і 2 автомобілі з товарами народного споживання.

Із серпня минулого року це вже 35 колона з Росії, яка незаконно перетинає кордон. Після прибуття такої "допомоги" щоразу збільшується активність бойових дій терористів. Україна щоразу наголошує, що всі ці "гумконвої" Росія вводить в Україну незаконно, без згоди уряду України, з порушенням національного законодавства і загальновизнаної міжнародної практики.http://gazeta.ua/articles/life/_okupanti-na-donbasi-gotuyutsya-perevesti-ditsadki-na-rosijsku-programu-obse/642491
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top