ОБСЄ знайшла нелегальний пункт пропуску на Луганщині, який веде через мінне поле


Організація з безпеки і співпраці в Європі повідомила про заяви місцевих мешканців на Луганщині про існування неофіційного пункту пропуску на окупованій території.

Як інформує Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні, її спостерігачам у підконтрольному владі України селищі Золоте-4 розповіли у п'ятницю, 15 серпня, що такий пункт існує поруч.

За словами людей, через нього з територій, захоплених угрупованням "ЛНР", на місцевий ринок щодня приходить більш як 200 осіб.

Як кажуть мешканці, люди переходять через лінію контакту стежкою крізь мінне поле. Сепаратисти при цьому пропускають із на окуповану територію тільки тих, хто там зареєстрований.

Останнім часом на пунктах пропуску через лінію контакту утворюються великі черги через запроваджений там новий порядок пропуску, що, серед іншого, передбачає детальніші, ніж раніше, перевірки. Значну частину людей у чергах становлять мешканці окупованих територій, що їдуть на вільні території по продукти чи ліки, які там значно дешевші.

Через це на лінії контакту, на підконтрольній Україні території планують створити логістичні центри на допомогу мешканцям окупованих територій, де можна буде купити ліки і продукти за цінами вільної частини України. Але, як повідомляв днями голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука, бойовики на Луганщині почали прицільні обстріли саме тих місць, що відведені для будівництва таких логістичних центрів.http://gazeta.ua/articles/regions/_obse-znajshla-nelegalnij-punkt-propusku-na-luganschini-yakij-vede-cherez-minne-pole/642553
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top