В Одесі відбудеться великий форум сучасного мистецтва


З 26 серпня по 30 вересня відразу в декількох одеських музеях і галереях (Музеї сучасного мистецтва Одеси, Музеї Західного і Східного мистецтва, Музеї коньячної справи Шустова і галереї НТ-арт) відбуватиметься IV Одеська бієнале сучасного мистецтвамасштабний форум, який збере більше 50 авторів і творчих груп зі Львова, Києва, Одеси, Севастополя, Харкова. Художники з України та зарубіжних країн спробують сформулювати свої особисті маніфести, дотримуючись принципів толерантності, чого вимагає основна концепція бієнале.

Організатори обіцяють представити роботи більше 100 авторів у всіх основних медіа сучасного мистецтва: фото, відео, інсталяції, перформанси, живопис, графіку та ін.

"Ми ніколи не претендували на статус міжнародної і те, що ми робимо, насамперед, для Одеси і для України. А зарубіжних учасників ми залучаємо, тому що світ зараз глобальний і не можна не мати на увазі, як мислять цю проблематику люди з інших країн, навіть з інших півкуль. Тому, в основному, це одеські і українські автори й трохи сусідів: Німеччина, Ізраїль, Польща, Румунія, Чехія. Для мене найважливіше те місце, де ми знаходимосяце Одеса, це Україна. Але не можна замикатися. Навіщо це потрібно Одесі? А навіщо взагалі потрібно мистецтво? Для мене абсолютно очевидно, що мистецтво знаходиться в основі всього, без мистецтва не виникла б людина, яке мистецтвотака й людина, такий і соціум",розповів Cultprostir Михайло Рашковецький, один із засновників та організаторів Одеської бієнале.http://gazeta.ua/articles/culture/_v-odesi-vidbudetsya-velikij-forum-suchasnogo-mistectva/642024
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top