"Танець життя та смерті" - японець і одесит влаштували перфоманс у нічній Одесі


Одеський музикант Дмитро Дацков влаштував вчора ввечері в одеському "Пасажі" незвичайний перфоманс зі спеціально запрошеним японським гостем Хару Хі.

Танцюристи виконали тридцятихвилиннийсучасний японський танець-перфоманс Буто в постановці Уроборос. Символ уроборосазмія, що кусає себе за хвіст, означає низку творення і руйнування, смерті і життя, постійного переродження і загибель, повідомляє "Культурометр".

Перфоманс відбувся в рамках Міжнародного фестивалю "Зелений театр", який проходить в Одесі.

Мистецтво Буто (яп. "танець темряви")напрям сучасного японського танцю. Перша постановка в цьому стилі належить Тацумі Хідзиката у 1959 році за романом Юкіо Місіми "Заборонені задоволення".

Хару Хі дуже тепло відгукнувся про Україну, зауваживши, як багато у нас красивих людей і місць. У себе на батьківщині Хару Хі працює на будівництві, а танцями займається для душі. Отримавши запрошення підтримати виступ Буто в Одесі, Хару сам купив квиток і приїхав в Україну.http://gazeta.ua/articles/culture/_tanec-zhittya-ta-smerti-yaponec-i-odesit-vlashtuvali-perfomans-u-nichnij-odesi/640848
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top