Гребенщиков і Катамадзе дуетом заспівали на застіллі у Саакашвілі


Російський музикант Борис Гребенщиков і грузинська співачка Ніно Катамадзе, перебуваючи в гостях у губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі, заспівали дуетом.

"Минулого тижня в Одесі з великим успіхом виступив великий Борис Гребенщиков. Після концерту він, його група і карколомна Ніно Катамадзе заїхали до нас і, незважаючи на втому, майже до ранку спілкувалися і співали разом. Незабутній дует двох талановитих людей вийшов під українським небом", - написав на своїй сторінці в Facebook Саакашвілі.

"Я дуже радий, що цього літа до Одеси приїхала рекордна кількість відпочивальників, приїжджає дуже багато виконавців з різних країн, у тому числі з Росії. Всім хто поважає цілісність України відкритий зелений коридор на кордоні. Я особисто люблю російську культуру. З задоволенням слухав Євгенія Онєгіна в одеській опері учора, де в числі інших співаки співали, виступаючі в Росії",додав він.

Український чиновник також повідомив, що в країну скоро приїде російський музикант Андрій Макаревич. "Ми відкриті для всіх талановитих і цікавих людей", - підкреслив глава Одеської ОДА.http://gazeta.ua/articles/culture/_grebenschikov-i-katamadze-duetom-zaspivali-na-zastilli-u-saakashvili/641601
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top