Вночі в одеському штабі "Самооборони" прогримів вибухСьогодні о 3:20 ночі біля входу в будівлю колишнього військкомату на Канатній, 35 стався вибух.

Про це повідомляє "Думская.нет".

Як зазначається, спрацював саморобний вибуховий пристрій потужністю 200 грамів у тротиловому еквіваленті.

У будинку 35 по Канатній вулиці з минулого року діє організація "Самооборона Одеси". У суботу, 1 серпня, більшість активістів організації виїхали в Маріуполь на підтримку безстрокової акції щодо захисту населення цього прифронтового міста.

Урезультаті вибуху було вибито вікно караульного приміщення і частково пошкоджені ворота, що виходять а вулицю Канатну. Постраждалих немає, пам'ятник архітектури (будівля колишнього військкомату), що знаходиться в глибині двору, також не пошкоджений.http://gazeta.ua/articles/np/_vnochi-v-odeskomu-shtabi-samooboroni-progrimiv-vibuh/640347
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top