За посаду столичного мера з Кличком побореться його попередник - експерт


Голова Київської міськадміністрації у січні-березні 2014 року Володимир Макеєнко, який заявив про вихід з Партії регіонів під час Майдану, має намір висунути свою кандидатуру на виборах мера Києва від партії "Наш край". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив політолог Олексій Голобуцький , посилаючись на власні джерела. Участь політика у змаганні за мерське крісло столиці, на думку експерта, пожвавить передвиборчу кампанію.

"Вчора мені злили інформацію, що на вибори мера Києва від НК ("Нашого краю"ред.) йде Володимир Макеєнко, який у 2014 році під час Майдану займав сьогоднішнє місце Кличка. Тоді він несподівано вийшов з Партії регіонів і взяв на себе особисту відповідальність за життєдіяльність Києва", - наголосив Олексій Голобуцький.

За словами політолога, відхід Макеєнка з партії засвідчив початок повалення режиму Віктора Януковича. "Якщо Макеєнко висунеться в мери, це буде цікава кампанія", - зазначив Олексій Голобуцький.http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_za-posadu-stolichnogo-mera-z-klichkom-poboretsya-jogo-poperednik-ekspert/648615
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top