Головний архітектор Києва запропонував побудувати "Пантеон Слави" на місці стадіону "Динамо"


Головний архітектор Києва Сергій Целовальник заявив, що на місці стадіону "Динамо" може з'явитися "Пантеон Слави борців за незалежність".

"Ми вже запропонували під створення "Пантеону" чотири місця в місті. Я вважаю, що в парку Слави він не потрібен. Ми пропонуємо створити "Пантеон Слави борців за незалежність України" і зробити його знаковим для кожного жителя країни.

Такий Пантеон може з'явитися на місці Арки Дружби народів, в Хрещатому парку. Друге місце - це територія стадіону "Динамо". Футбольний клуб вже довгий час там не грає. У нього є чудовий стадіон "Олімпійський" та база в Конча-Заспі. Ми розглядаємо цю територію для будівництва "Пантеону" і не хочемо, щоб ідея побудувати там житло, яка звучала кілька років тому, стала реальністю.

Житло там недоречно, а ось для "Пантеону" місце знакове. Але в кожному разі кожна ділянка буде обговорюватися з громадськістю.

Ще ми розглядаємо місце на території музею Великої Вітчизняної війни. Як варіант обговорюється і територія Лук'янівського заповідника", - сказав Сергій Целовальник.http://gazeta.ua/articles/sport/_golovnij-arhitektor-kiyeva-zaproponuvav-pobuduvati-panteon-slavi-na-misci-stadionu-dinamo/646321
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top