Від "Самопомочі" в мери Києва піде телезірка


Голова фракції "Самопомочі" у Київській міській раді, ресторатор Сергій Гусовський підтвердив свій намір балотуватися в мери Києва.

Про це він сказав "Апострофу".

"Так, я йду на вибори, це моє особисте рішення і рішення моєї команди", - повідомив ресторатор і політик в кулуарах з'їзду "Самопомочі", який проходить у вівторок, 8 вересня, в Українському домі.

"Люди, які йдуть сьогодні в політику з нашою силою, готові інвестувати в Україну і в Київ. Вони не шукають ніякого прибутку, а тільки хочуть зробити це місто успішним", - додав Гусовський.

Раніше спікер парламенту Володимир Гройсман відмовився йти на вибори мера Києва.

Гусовський відомий своїм суддівством у кулінарному шоу "Пекельна кухня" на телеканалі "1 1". Він є власником вишуканих київських ресторанів і один з кращих рестораторів столиці.http://gazeta.ua/articles/politics/_vid-samopomochi-v-meri-kiyeva-pide-telezirka/646270
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top