"Київпастранс" витрачає майже півмільярда гривень на збір оплати за проїзд - ДумчевРічна виручка комунального підприємства "Київпастранс" складає 1 млрд грн., з якої 43% підприємство витрачає на збір цієї ж виручки, констатують у партії "РУХ ЗА РЕФОРМИ".

Тобто майже півмільярда гривень йде на зарплати кондукторів і контролерів. Таке марнотратство привело підприємство в занепад і зробило громадський транспорт у Києві збитковим. Через це місто не скоро побачить нові тролейбуси і трамваї.

Про махінації в КП Київ ви також можете прочитати за посиланням.

"З року в рік влада обіцяє відновити і розширити столичний транспортний парк. При цьому навіть не уявляє, звідки взяти на ці цілі гроші,говорить лідер партії "РУХ ЗА РЕФОРМИ" Сергій Думчев."Київпастранс" витрачає 43% зароблених грошей на збір оплати за проїзд, метрополітен14%. При такому підході нам ніколи не зробити місто сучасним. Тому нам потрібно автоматизувати систему продажу квитків і жетонів, тобто прибрати людський чинник і проводити всі розрахунки безготівково.

Необхідно також упровадити єдиний квиток на всі види транспорту. Київце єдине місто в Східній Європі, в якому досі використовуються жетони. Впровадження електронних квитків дозволить в майбутньому уникнути колосальних витрат і крадіжок. А заощаджені гроші направити на закупівлю нових трамваїв і тролейбусів".

Детальнішу інформацію ви можете переглянути на офіційному сайті "РУХ ЗА РЕФОРМИ" та сторінці Facebook.

А також, до вашої уваги відеоролики про партію "РУХ ЗА РЕФОРМИ" на каналі YouTube.http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_kiyivpastrans-vitrachaye-majzhe-pivmilyarda-griven-na-zbir-oplati-za-proyizd-dumchev/648797
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top