Ми знайшли кошти на будівництво другої нитки київського колектора - Кличко


"Київський колектор був введений в експлуатацію в 1970 році. Ще у 1999 році об'єкт за результатами обстеження визнали аварійним та непридатним до експлуатації. Тому будівництво другої нитки колектора - це пріоритет для міста Києва. Столична влада вже виділила 45 млн грн, і 160 млн грн ми отримали після своїх звернень з державного фонду регіонального розвитку", - зазначив Віталій Кличко.

На сьогодні будівництво триває. Роботи, заплановані на 2015 рік, виконуються згідно з графіком і в 2 зміни. Вже проклали близько 9 км підземного тунелю та виконали роботи для подальшого з'єднання нового колектора з комунікаціями районного значення.

Київський міський голова зауважив, що, як запевняють фахівці, гарантія нової нитки колектора - як мінімум 100 років. І на його будівництві використовуються нові сучасні технології. Загалом, відзначив мер, загальна вартість другої нитки колектора - близько 600 млн грн. "Гроші ми будемо знаходити. Як з міського бюджету, так і розраховуємо на бюджет державний. Адже колектор - це стратегічний об'єкт не лише для міста", - зауважив мер.

Київський міський голова також оглянув ремонті роботи, які тривають на головному київському колекторі по вулиці Фрунзе. Тут нещодавно стався обвал через газову корозію. "Аварію вдалося ліквідувати - 24 години на добу тут працювали бригади "Метробуду" і "Київводоканалу". Щоби не повторилися подібні аварійні ситуації, ми будемо робити все, аби в максимально короткі терміни запустити другу нитку колектора", - підкреслив Віталій Кличко.http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_mi-znajshli-koshti-na-budivnictvo-drugoyi-nitki-kiyivskogo-kolektora-klichko/646474
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top