У Києві іноземець викрав таксі та намагався задушити жінку-міліціонера


Київський студент із Близького Сходу погрожував таксисту, викрав його машину, потрапив у ДТП і намагався задушити слідчу.

Про це повідомляє прес-центрМВС України в місті Києві.

"На бульварі Лесі Українки 22-річний студент, який приїхав до України з Близького Сходу, зупинив таксі, аби доїхати до Борисполя. За кілька хвилин молодик посварився з водієм, дістав викрутку і став погрожувати. У результаті власник автомобіля вискочив із салону. Іноземець пересів за кермо і рушив із місця, але через квартал скоїв дорожньо-транспортну пригоду. Тут його й затримали патрульні поліцейські, яких викликав на місце події потерпілий водій...

За кілька годин у службовому кабінеті за присутності адвоката, перекладача та представника прокуратури проводили допит іноземця. Студент, обурений тим, що слідчі дії проводить жінка-міліціонер, накинувся на старшого лейтенанта міліції та намагався її придушити", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, молодика зупинилиспівробітники райуправління. Потерпілійу лікарні надали медичну допомогу та відпустили додому.http://gazeta.ua/articles/np/_u-kiyevi-inozemec-vikrav-taksi-ta-namagavsya-zadushiti-zhinkumilicionera/648562
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top