У Кличка для забезпечення проїзду пільговиків виділили додаткові 100 млн грн


Пріоритетним питанням для міської влади залишається забезпечення пільг на проїзд у громадському транспорті для тих категорій населення, які найбільше цього потребують. Так, Київ додатково виділив 100 млн грн на проїзд пільговиків. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов.

"Київрада збільшила видаткову частину бюджету на 100 млн грн, які передбачені на компенсацію КП "Київпастранс" та КП "Київський метрополітен" пільг окремим категоріям громадян, які у грудні 2014 року скасувала Верховна Рада",розповів Ігор Ніконов.

Він нагадав, що за ініціативи мера Віталія Кличка, київська влада взяла на себе зобов'язання зберегти безкоштовний проїзд для киян-пільговиків із 1 липня цього року.

Зокрема, мова йде про пенсіонерів, інвалідів III групи, учасників війни, членів родини ветеранів війни, громадян, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та трудові заслуги, осіб, які доглядають за інвалідами.

Також пільги залишилися в учнів загальноосвітніх шкіл, батьків багатодітних сімей, соціальних працівників, патронажних сестер. Усього це 356,7 тисяч осіб.

Крім того, міська влада надала право на безкоштовний проїзд взятим на облік у Києві особам, внутрішньо переміщеним з тимчасово окупованих територій, зони АТО та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення (приблизно 40 тис. громадян).

У Департаменті транспортної інфраструктури зауважили, що до 1 січня 2016 року користуватися пільгами в наземному транспорті можна на підставі посвідчення, проте вже з січня 2016 рокулише за карткою киянина. Пільговий проїзд у метролише за карткою киянина.http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_u-klichka-dlya-zabezpechennya-proyizdu-pilgovikiv-vidilili-dodatkovi-100-mln-grn/646180
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 41 канал Житомир - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top